Włoskie meble ogrodowe Ethimo kolekcja Venexia

Opis

Kolekcja mebli ogrodowych Venexia:

Elegancja mebli miejskich z końca XIX wieku odżywa w projekcie, który łączy w sobie ponadczasowy urok i nowoczesną funkcjonalność. Aluminiowa konstrukcja, która wizualnie przypomina starożytne balustrady, charakteryzuje sofy i fotel, otaczając hojne i zaokrąglone formy siedziska, dając jednocześnie poczucie lekkości i solidności. Fotele są przytulne i wygodne, niskie stoliki stanowią połączenie kamienia i aluminium.
Wyściółka dużych, miękkich poduszek wykonana jest z materiałów pochodzących z recyklingu, jest całkowicie wodoodporna i obita wyjątkowo miękką, zewnętrzną tkaniną.

---

Link do katalogu wykończeń (drewno, kamienie, szkło, tworzywa, tkaniny, metal itp.: kliknij do katalogu >>>

---

Posiadamy do wypożyczenia wzornik wszystkich tkanin oraz materiałów wykończeniowych. Na wstępie uzgadniamy kolorystykę mebla oraz tkaniny obiciowe poduszek przesyłając w wysokiej rozdzielczości zdjęcia w różnych ujęciach.

W celu przeprowadzenia indywidualnej kalkulacji na wybrane produkty lub przesłania zdjęć w większej rozdzielczości mebli, tkanin, kolorów drewna i metalu , prosimy o bezpośredni kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każdy mebel z kolekcji można kupić osobno.
---
Dodatkowe informacje:
- meble produkowane na zamówienie w wybranej przez zamawiającego konfiguracji.
- koszt transportu na terenie PL kalkulowany jest indywidualnie. Cena nie zawiera usługi montażu / wniesienia mebli.
- płatność na podstawie proformy po złożeniu zamówienia i potwierdzeniu terminu dostawy.
- kolorystyka przedstawionych na zdjęciach produktów ze względu na różnice w wyświetlaniu na różnych monitorach może odbiegać od rzeczywistych kolorów.

DO POBRANIA:

Katalog główny Ethimo na 2022 rok oraz katalog tkanin poniżej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl