Włoskie meble ogrodowe Ethimo kolekcja Swing

Opis

Meble ogrodowe Ethimo, kolekcja: Swing

Współpraca między Ethimo i Patrickiem Norguetem dała początek kolekcji Swing. Konstrukcja mebli: jedna zewnętrzna warstwa metalowa, druga warstwa wewnętrzna wykonana z listew z drewna tekowego, których połączenie tworzy zrównoważoną alternatywę linii i materiałów.
Kultowym elementem kolekcji jest duża huśtawka: pomyślana jako przytulne gniazdo, które ma zapewnić schronienie do wypoczynku. Ten element o wielkim uroku i oddziaływaniu wizualnym wnosi odrobinę elegancji do najbardziej wyrafinowanych przestrzeni.
Uzupełnieniem kolekcji są elementy jadalniane: stół i krzesła, których design pozostaje spójny z resztą kolekcji, w której naprzemienne materiały tworzą harmonijny „rytm”.

Wszystkie elementy składające się na kolekcje mebli znajdują się na zdjęciach w galerii produktu.

---

Link do katalogu wykończeń (drewno, kamienie, szkło, tworzywa, tkaniny, metal itp.: kliknij do katalogu >>>

---

Posiadamy do wypożyczenia wzornik wszystkich tkanin oraz materiałów wykończeniowych. Na wstępie uzgadniamy kolorystykę mebla oraz tkaniny obiciowe poduszek przesyłając w wysokiej rozdzielczości zdjęcia w różnych ujęciach.

W celu przeprowadzenia indywidualnej kalkulacji na wybrane produkty lub przesłania zdjęć w większej rozdzielczości mebli, tkanin, kolorów drewna i metalu , prosimy o bezpośredni kontakt przez e-mail lub telefonicznie. Każdy mebel z kolekcji można kupić osobno.
---
Dodatkowe informacje:
- meble produkowane na zamówienie w wybranej przez zamawiającego konfiguracji.
- koszt transportu na terenie PL kalkulowany jest indywidualnie. Cena nie zawiera usługi montażu / wniesienia mebli.
- płatność na podstawie proformy po złożeniu zamówienia i potwierdzeniu terminu dostawy.
- kolorystyka przedstawionych na zdjęciach produktów ze względu na różnice w wyświetlaniu na różnych monitorach może odbiegać od rzeczywistych kolorów.

DO POBRANIA:

Katalog główny Ethimo na 2022 rok oraz katalog tkanin poniżej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl