Kolekcje do jadalni

Włoskie kolekcje - meble do jadalni to luksusowa oferta mebli włoskich dla wymagających klientów. Sercem każdej jadalni jest stół dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa różne propozycje stołów: rozkładanych automatycznie lub manualnie, na czterech nogach lub postumentach w różnych rozmiarach. Do dużych jadalni możemy zaoferować włoskie stoły o długości od 3 do 6 metrów. Dodatkowo możemy przygotować ofertę stołów całkowicie pod wymiar. Do stołów proponujemy zakup krzeseł z podłokietnikami (fotele) oraz zwykłych krzeseł bez podłokietników. Korpusy krzeseł mogą być wybarwiane pod wymagania klienta. Posiadamy także szeroką gamę materiałów obiciowych w różnym stylu i rodzaju.

Do kompletu mebli do jadalni polecamy witryny szklane w różnych rozmiarach, bufety, włoskie komody oraz konsole i lustra. Wszystkie meble są oryginalne włoskiej produkcji, wykonane z najlepszych materiałów. 

W kategorii meble wg. rodzaju znajdą Państwo wybrane elementy z prezentowanych kolekcji mebli do sypialni (np. stoły, krzesła, komody). 

Zapraszamy także do kategorii STOŁY

Fraza: ekskluzywne-wloskie-zegary-scienne-wiszace-zlote
sortuj według:
produktów na stronie:
2 1 0
Brak wyników


 

loading