Włoski design - artykuły

 • Moda przemija, styl pozostaje…

  To słynne słowa Coco Chanel, które śmiało można odnieść do wnętrz mieszkalnych, bo w przypadku tych, także najważniejszym kolorem jest ten, z którym dobrze się czujemy.


  Sypialnie włoskie Chanel


  Meble CHANEL stworzone zostały przez włoskich projektantów do sypialni. To klasyczna elegancja, która nigdy nie przemija. Wszelkie trendy, krótkotrwałe, modne wzorce stają się zbyt powtarzalne i masowe, tymczasem styl klasyczny ujmuje swym  ponadczasowym wyrazem.

  Coco Chanel twierdziła, że moda nie istnieje wyłącznie  w ubiorach; moda to idee, sposób życia, wszystko to, co się dziejeModa to jest to, co wychodzi z mody.

  Komplet mebli CHANEL również nie należy do czołówki najbardziej popularnych i modnych dziś  zestawów sypialnianych, jednak skierowany jest do tych odbiorców, którzy cenią sobie design ponadczasowy. Proponowany komplet mebli ze zdjęcia eksponuje kolekcję CHANEL w jednym  z ulubionych kolorów słynnej kreatorki Coco. Chodzi oczywiście o beż. Uniwersalny, jasny beż to delikatna dawka ciepła, naturalności i prostoty, co budzi skojarzenia z jasnym, letnim piaskiem. Pośród beżu mebli  jawi się element zdobniczy - szlak -wzbogacający gładką powierzchnię. Zagłówek oraz łóżko to elementy tapicerowane mikrofibrą, także częściowo pikowane, niczym torebki z kolekcji Coco. Należy tu wspomnieć o najwyższej jakości użytych materiałów i o możliwości  połączeń kolorystycznych wedle upodobań klienta. Luksus musi być wygodny, inaczej nie jest luksusem, mówi Coco.

  Podobnie kolekcja CHANEL oferuje nam stworzenie sypialni o ekskluzywnym charakterze, o wysmakowanej, uniwersalnej estetyce, gdzie w tle ciemnej tapety, beż mebli CHANEL eksponuje  się wyjątkowo gustownie, a całość łączy w sobie ideę mody ponadczasowej. Użytkowanie mebli CHANEL jest jednoznaczne z poczuciem komfortu i zadowolenia.


  Link do oferty sypialnia Chanel

   

  data publikacji: 2016-03-01 autor: Aleksandra Rudzka - Miazga 

loading